RMeasiteach – program pro libovolnou značku interaktivní tabule / 14. 4. 2015 20:00

 

Úterý 14. 4. 2015 20:00

RMeasiteach – program pro libovolnou značku interaktivní tabule

Každá značka tabule má svůj autorský software pro tvorbu výukových materiálů. Jak na to, když ve škole máte různé tabule a své přípravy na hodiny nemůžete používat kdykoliv chcete. RMeasiteach funguje na libovolné interaktivní tabuli a funkcemi konkuruje ostatním programům. Ukážeme si, jak snadno se s ním pracuje, v čem jsou jeho výhody i několik zajímavých funkcí, které můžete ihned zapojit do svých hodin. Obsahuje také miniaplikace, které jsou již naprogramovány a vy je jen snadno spustíte. Tím šetří vás čas i úsilí při tvorbě DUM.

Lektor: Michal Špitálník
Lektorské činnosti se věnuje již od roku 1997 a to se zaměřením na IT techniku. Jeho klienty jsou všechny typy škol od mateřských až po vysoké a také firmy . S úspěchem naučí používat libovolnou techniku i naprosté začátečníky. V širokém spektru pokrývá dotyková zařízení (tablety, interaktivní tabule, hlasovací systémy), testovací software a Office, cloudová úložiště i prezentační dovednosti, o čemž se dočtete na webu Interaktivní školení
Složité technologie ukazuje jako jednoduchou věc. Zaměruje se hlavně na jejich používání v každodenní praxi a nalézá jejich výhody pro konkrétní použití. Rozhodně to není zatvrzelý „ajťák“, ale poučený uživatel. Z jeho pohledu musí produkty fungovat uživatelsky přívětivě, jednoduše a bez zádrhelů. Jinak je zbytečné s nimi ztrácet čas. Tvoří materiály jak pro uživatele, tak i další lektory a rád objevuje vše nové. Na jeho školeních je vždy zábava.

Podívejte se na další diskuze k webinářům!

Přečtěte si více informací o webinářích.

Aktuální webináře najdete také v kalendáři!