Elektronické testování žáků - nahradí někdy papír a tužku? / 3. 3. 2015 20:00

 

Úterý 3. 3. 2015, 20:00

Elektronické testování žáků - nahradí někdy papír a tužku?

S rozvojem interaktivních tabulí a tabletů ve školách přichází otázka, jestli je nelze jednoduše zapojit i do opakování učiva či přímo testování žáků. Jaké jsou možnosti, co k tomu potřebujete a jestli elektronika někdy nahradí papír a tužku - to je námětem tohoto webináře.

Lektor: Michal Špitálník
Lektorské činnosti se věnuje již od roku 1997 a to se zaměřením na IT techniku. Jeho klienty jsou všechny typy škol od mateřských až po vysoké a také firmy . S úspěchem naučí používat libovolnou techniku i naprosté začátečníky. V širokém spektru pokrývá dotyková zařízení (tablety, interaktivní tabule, hlasovací systémy), testovací software a Office, cloudová úložiště i prezentační dovednosti, o čemž se dočtete na webu Interaktivní školení

Složité technologie ukazuje jako jednoduchou věc. Zaměruje se hlavně na jejich používání v každodenní praxi a nalézá jejich výhody pro konkrétní použití. Rozhodně to není zatvrzelý „ajťák“, ale poučený uživatel. Z jeho pohledu musí produkty fungovat uživatelsky přívětivě, jednoduše a bez zádrhelů. Jinak je zbytečné s nimi ztrácet čas. Tvoří materiály jak pro uživatele, tak i další lektory a rád objevuje vše nové. Na jeho školeních je vždy zábava.

 

Podívejte se na další diskuze k webinářům!

Přečtěte si více informací o webinářích.

Aktuální webináře najdete také v kalendáři!